Search

FROM ZERO'S TO HEROE'S

Updated: Jan 22, 2019

Jagermeister From Zero's To Heroe's je kampaň podzim-zima 2018, kterou měla na starosti agentura Kaspen / Jung Von Matt. Na většině velkých kampaní pro Jagermeister zaštiťujeme s Davidem Kačírkem s LIP PRODUCTION video content. Já jsem na tomto projektu dělal režii, DOP, střihače a také sound desing.O CO ŠLO?

Museli jsme najít hlavní postavu kampaně, aktivního člověka, který tvořil v nultých letech (2000-2010). Nominovali jsme českou graffiti legendu 2MADa. A proč? V mém náctiletém období, kdy jsem se toulal s barvou v ruce nočním Litvínovem, byl tento writer můj favorit. Také není v dnešní době tak profláklej a moc lidí ho jako writera nezná. Agentura i 2MAD souhlasili a nám se tím otevřel hodně zajímavý projekt, kontroverzní projekt. Hlavní postava velké kampaně je writer, kterému nikdy neodhalíme identitu. Na nic si nehrajeme, vše je real! První do online šlo tohle video, jako stručný úvod projektu a představení 2MADa.Fotky z natáčení od Ondřeje Ždichynce.


VLAK SE ROZJEL

V druhém kole příprav jsme měli najít dalších devět osobností, kteří díky tomu, že v nultých letech tvořili jinak než ostatní, jsou dnes tam, kde jsou. Pro nás to nebyl takový problém, protože jsme v té době také aktivně tvořili a téměř všechny potřebné osobnosti jsme znali. Nominovali jsme několik lidí, ze kterých jsme spolu s agenturou a klientem finálně vybrali snowboarderku Karolínu Salavcovou, slovesnkého writera Seniora, fotografku Alžbětu Jungrovou, Tomáše Rajmana z Mystic cupu, promotera Affra, Jakuba Veselskýho z Freshlabels cz, režisera Romea, Martina MG Giliana z The Legits Blast a Jakuba Peška z Lunchmeat studia. S každým jsme natočili krátký video medajlonek s otázkou - Co tě v nultých letech nakoplo/motivovalo/inspirovalo. Všechny video medailonky najdete ZDE, nebo se podívejte na jeden z nich tady pod textem:FINÁLE BYLO NEJLEPŠÍ

Z výpovědí všech osobností následně 2MAD udělal MURAL (velká graffiti stěna), který můžete vidět u obchodu Klasick Wheels v Holešovicích.
2MAD / Jagermeister From Zero's To Heroe's 2018